Dne 3. 1. 2018 se nám narodilo 11 štěňátek


Zadáme štěňátka labradorského retrievra s PP ze spojení Amy z Brtnických lesů/ DKK -  0/0, DLK - 0/0, LZ v I.ceně, KZVP, KPZ  X Nebhet z Českomoravské Vysočiny "U"/ DKK - 0/0, DLK 0/0, OVVR v I.ceně, KPZ - CACT, SZVP, KPZ, KVZPR ......

 https://www.nebet.cz/index.html. Jedná se o spojení pracovně i výstavně velmi úspěšných jedinců. Štěňátka budou k odběru začátkem března 2018, očkovaná, odčervená, socializovaná. Štěňátka budou vhodná jak pro myslivecké využití, tak pro aktivní rodinu jako společníci.

1. žlutá mašlička: černý kluk, 2. růžová mašlička: černá holka, 3. modrá mašlička: čokoládový kluk, 4. červená mašlička: čokoládová holka, 5. hnědá mašlička: černá holka, 6. světle modrá mašlička: čokoládová holka, 7: oranžová mašlička: čokoládová holka, 8. světle zelená mašlička: černý kluk, 9. zelená mašlička: čokoládová holka, 10. bílá mašlička: černá holka, 11. fialová mašlička: čokoládová holka

Pokud máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice: 

NA ZAČÁTKU LEDNA 2018 ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA !!!

černá + čokoládová štěňátka 

Rodiče vrhu B:
Matka: Amy z Brtnických lesů 
Otec: Nebthet z Českomoravské vysočiny 

Založila jsem pořadník zájemců, chcete-li zapsat , či máte jakýkoliv dotaz , kontaktujte mne na :

tel: 603595577, email : andreahavlickova@centrum.cz

Lesní zkoušky

V sobotu 19.6.2010 dělala Jelly v Kamenici Lesní zkoušky, udělala je v I.ceně s počtem bodů 229 a byla VÍTĚZ, tak všem udělala moc velkou radost, že i po štěňátkách pořád umí!!!

Další foto zde: https://jellynka.rajce.idnes.cz/Jelly_LZ/

Štěňátkům už v úterý 25.5.2010 bylo 10 týdnů, ze zpráviček od nových majitelů vím, že všem se daří velmi dobře a všichni prý jsou hodně šikovní a učenlivý, to mě strašně moc těší a všem držím palečky, aby to takhle pokračovalo i nadále. Štěňátka už mají za sebou druhé očkování, všichni byli opět moc statečný. Všem novým páníčkům děkuji za informace a hlavně za fotečky, které mi vždy strašně potěší a určitě se těším na další zprávičky / fotečky / a budu moc ráda když zůstanete s naší CHS v kontaktu. Přeji hodně úspěchů !!!!

Štěňátka

Všechna štěňátka jsou již u svých nových páníčků, fotky z nových domovů budu zveřejňovat na našich stránkách ve fotoalbum stenatka

Informace o štěňátkách

Dne 7.5.2010 odjela do svého domova do Jindřichova Hradce Aurinka, už u nás válčí jen Angelo a Akira, ale Angelo už má také nového páníčka, takže všechna štěňátka se brzo rozutečou do svých nových domovů .Na stránky budu zvěřejňovat fotečky štěňátek z nových domovů.

Štěňátka ve svých domovech

Dne 4.5.2010 odjeli do svých domovů Árčí, Argo a Aranka. Hned další den ve středu si přijeli pro Aidinku. Všem štěňátkům v nových domovech a jejich majitelům přejeme hodně štěstí a radosti.